Menu Content/Inhalt

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?

Kto je pripojený?

Štatistika stránky

Členov: 834
Správ: 326
Odkazov na stránky: 29
Návštevníkov: 2291431
ZÁKLADNÉ ŠKOLY
STREDNÉ ŠKOLY
VYSOKÉ ŠKOLY
Kniha návštev

Je 24 odkazov v knihe návštev.
Strán: « 1 2

MenoOdkaz
Marek ŽmijovskýPridané: Sat Nov 14 19:50:49 2009
Zdravím. Keď som vybera tému diplomovky, mal som na mysle niečo podobne... Moj konzultant ma informoval, že také niečo už existuje, čo ma teší. Dúfam, že mi diplomovka výjde. Bude sa nachádzať na tejto stránke: zmijovsky.home.sk. Prípadné konzultácie by som rád uvítal. Matike a ikt zdar
Komentár od admina: Teším sa, že sa "klub" rozrastá... Samozrejme rád poradím (čo budem vedieť). Prajem veľa úspechov pri tvorení diplomovky (a jej obhajobe ;) ).
zmijovsky@zmijovsky.home.skhttp://zmijovsky.home.sk
Róbert Janok
z Trebišov Sečovce
Pridané: Sat Nov 7 22:11:40 2009
Zdravím admina tejto stránky, ktorú som práve dnes objavil. Ja s joomlou len začínam a preto oceňujem túto stránku zameranú na matematiku. Naozaj veľmi pekné, prospešné, užitočné,... Prajem veľa úspechov pri jej ďalšom rozvíjaní. (Prezentácie sú tiež jednoduché, zrozumiteľné, doplnené peknými animáciami.) Určite ju budem ďalej odporúčať. Robo J. :)
Komentár od admina: Velmi pekne dakujem za povzbudivy odkaz... S rozvijanim portalu to ide momentalne trochu pomalsie, vzhladom na to, ze som cerstvy zamestnanec :grin, ale casom by som rad doplnal dalsie materialy a ulohy... Vopred dakujem za "reklamu"... M.T (PS: Ak budem moct nejako pomoct pri praci s Joomla!,budem pocteny - staci napisat cez formular v casti Kontakty)
rjanok@post.skhttp://www.matikaj.ic.cz
Janka B.Pridané: Wed Oct 7 20:43:35 2009
Gratulujem k PhD. titulu! :)
Komentár od admina: Ďakujeeem... :grin
VPoliakovaPridané: Wed Sep 9 20:27:56 2009
veľmi pekne spracované. Ďakujem, že som to mohla použiť!
KolegaPridané: Fri Jun 5 21:32:37 2009
Zdravim... Vyborna stranka. Nedavno som doucil temu o telesach a so ziakmi sme pouzivali pripravene materialy. Vyborne spracovane. Vdaka
Daniela Putšková
z Trstená
Pridané: Sun Mar 15 14:00:58 2009
Dobrý deň,pracujem so žiakmi na Vami zadaných úlohách a chcem sa spýtať, či žiaci, ktorí chýbali v deň, keď sme písali vstupný test si ho majú dodatočne napísať alebo nie, aby nechýbali počty, ďakujem
Komentár od admina: Ano... Blizsie info v poslanom maili ;)
daniela.putskova@centrum.sk
Mária Štefanidesová
z Trstená
Pridané: Sat Mar 7 08:42:47 2009
Mne sa toto veľmi páči. Každý nech si už vyberie podľa svojich predstáv. Len som chcela povedať, že keby takto rozpracoval každý učiteľ nejakú oblasť, bolo by to super. Škoda, že neviem robiť takéto animácie. Myslím, že konečne niečo názorné pre tých žiakov, ktorým predstavivosť robí problém. Ďakujem, že som si to mohla stiahnuť. Ak niečo potrebujete rada pomôžem, ale deviatakov budem mať až budúci rok. Vtedy budem vedieť zhodnotiť aj ako sa mi tie vaše prezentácie podarilo uplatniť v praxi. Pekný deň ;)
Komentár od admina: Veľmi pekne ďakujem... Hneď sa mi bude lepšie pracovať :grin . Pomôcť samozrejme môžete už teraz: tak, že odporúčite túto stránku vašim kolegom. ;)
m.stefanidesova@zstrstena.sk
systemPridané: Sat Jan 31 19:36:47 2009
Zaujímavá stránka, ale ešte to chce popracovať... ;)
Komentár od admina: Joj, veru chce... Zatial vsak musim dopisat pracu a potom to tu mozem "zveladovat":grin ... Dovtedy sa tesim na kazdy novy navrh z vasej strany (ako návstevníka). ;)
system1983@gmail
AdminPridané: Tue Mar 17 18:34:20 2009
Vitajte v knihe návštev... Na tomto mieste môžete nechať akýkoľvek svoj odkaz v súvislosti s týmto portálom. Príspevky môžete písať aj anonymne, teda bez toho, aby ste sa museli prihlasovať, resp. registrovať (rovnako ako aj do fóra, pripadne si vymyslite aspoň prezývku)... Samozrejme, neslušné, reps. akokoľvek nevhodné príspevky budú vymazané (ale verím, že také ani nebudú :))
system1983@gmail.comhttp://www.rotacneplochy.sk
Powered by: Mrkonjic Grad Portal