Rotačné Plochy - BookJoomlas
Menu Content/Inhalt

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?

Kto je pripojený?

Štatistika stránky

Členov: 834
Správ: 326
Odkazov na stránky: 29
Návštevníkov: 2910796
ZÁKLADNÉ ŠKOLY
STREDNÉ ŠKOLY
VYSOKÉ ŠKOLY
Kniha návštev

Je 25 odkazov v knihe návštev.
Strán: « 1 2

MenoOdkaz
Sona BalažovaPridané: Št 29. apríl 2010, 19:19:01 CEST
Toľko sa túlam na stránkach, a moji deviataci,keď si mali študovať nové učivo VALEC objavili túto úžasnú stránku.ďakujem za všetkých.Akože je tu tak málo hostí,všetci sú na virtuálke? Všetko využijem.
Komentár od admina: Využite čo sa Vám hodí, ja budem len rad, že ten čas, strávený nad prípravami nebol zbytočný... A keď potom pripíšete info o tom, ako sa Vám učilo, budem ešte radšej :grin
andrejkoaja@post.sk
Marek ŽmijovskýPridané: So 14. november 2009, 19:50:49 CET
Zdravím. Keď som vybera tému diplomovky, mal som na mysle niečo podobne... Moj konzultant ma informoval, že také niečo už existuje, čo ma teší. Dúfam, že mi diplomovka výjde. Bude sa nachádzať na tejto stránke: zmijovsky.home.sk. Prípadné konzultácie by som rád uvítal. Matike a ikt zdar
Komentár od admina: Teším sa, že sa "klub" rozrastá... Samozrejme rád poradím (čo budem vedieť). Prajem veľa úspechov pri tvorení diplomovky (a jej obhajobe ;) ).
zmijovsky@zmijovsky.home.skhttp://zmijovsky.home.sk
Róbert Janok
z Trebišov Sečovce
Pridané: So  7. november 2009, 22:11:40 CET
Zdravím admina tejto stránky, ktorú som práve dnes objavil. Ja s joomlou len začínam a preto oceňujem túto stránku zameranú na matematiku. Naozaj veľmi pekné, prospešné, užitočné,... Prajem veľa úspechov pri jej ďalšom rozvíjaní. (Prezentácie sú tiež jednoduché, zrozumiteľné, doplnené peknými animáciami.) Určite ju budem ďalej odporúčať. Robo J. :)
Komentár od admina: Velmi pekne dakujem za povzbudivy odkaz... S rozvijanim portalu to ide momentalne trochu pomalsie, vzhladom na to, ze som cerstvy zamestnanec :grin, ale casom by som rad doplnal dalsie materialy a ulohy... Vopred dakujem za "reklamu"... M.T (PS: Ak budem moct nejako pomoct pri praci s Joomla!,budem pocteny - staci napisat cez formular v casti Kontakty)
rjanok@post.skhttp://www.matikaj.ic.cz
Janka B.Pridané: St  7. október 2009, 20:43:35 CEST
Gratulujem k PhD. titulu! :)
Komentár od admina: Ďakujeeem... :grin
VPoliakovaPridané: St  9. september 2009, 20:27:56 CEST
veľmi pekne spracované. Ďakujem, že som to mohla použiť!
KolegaPridané: Pi  5. jún 2009, 21:32:37 CEST
Zdravim... Vyborna stranka. Nedavno som doucil temu o telesach a so ziakmi sme pouzivali pripravene materialy. Vyborne spracovane. Vdaka
Daniela Putšková
z Trstená
Pridané: Ne 15. marec 2009, 14:00:58 CET
Dobrý deň,pracujem so žiakmi na Vami zadaných úlohách a chcem sa spýtať, či žiaci, ktorí chýbali v deň, keď sme písali vstupný test si ho majú dodatočne napísať alebo nie, aby nechýbali počty, ďakujem
Komentár od admina: Ano... Blizsie info v poslanom maili ;)
daniela.putskova@centrum.sk
Mária Štefanidesová
z Trstená
Pridané: So  7. marec 2009, 08:42:47 CET
Mne sa toto veľmi páči. Každý nech si už vyberie podľa svojich predstáv. Len som chcela povedať, že keby takto rozpracoval každý učiteľ nejakú oblasť, bolo by to super. Škoda, že neviem robiť takéto animácie. Myslím, že konečne niečo názorné pre tých žiakov, ktorým predstavivosť robí problém. Ďakujem, že som si to mohla stiahnuť. Ak niečo potrebujete rada pomôžem, ale deviatakov budem mať až budúci rok. Vtedy budem vedieť zhodnotiť aj ako sa mi tie vaše prezentácie podarilo uplatniť v praxi. Pekný deň ;)
Komentár od admina: Veľmi pekne ďakujem... Hneď sa mi bude lepšie pracovať :grin . Pomôcť samozrejme môžete už teraz: tak, že odporúčite túto stránku vašim kolegom. ;)
m.stefanidesova@zstrstena.sk
systemPridané: So 31. január 2009, 19:36:47 CET
Zaujímavá stránka, ale ešte to chce popracovať... ;)
Komentár od admina: Joj, veru chce... Zatial vsak musim dopisat pracu a potom to tu mozem "zveladovat":grin ... Dovtedy sa tesim na kazdy novy navrh z vasej strany (ako návstevníka). ;)
system1983@gmail
AdminPridané: Ut 17. marec 2009, 18:34:20 CET
Vitajte v knihe návštev... Na tomto mieste môžete nechať akýkoľvek svoj odkaz v súvislosti s týmto portálom. Príspevky môžete písať aj anonymne, teda bez toho, aby ste sa museli prihlasovať, resp. registrovať (rovnako ako aj do fóra, pripadne si vymyslite aspoň prezývku)... Samozrejme, neslušné, reps. akokoľvek nevhodné príspevky budú vymazané (ale verím, že také ani nebudú :))
system1983@gmail.comhttp://www.rotacneplochy.sk
Powered by: Mrkonjic Grad Portal